Ilgametis „Šiaulių“ treneris Antanas Sireika lieka prie komandos vairo. 2017 m. į Saulės miestą po pertraukos sugrįžusio krepšinio specialisto sutartis baigėsi pora mėnesių anksčiau, dėl koronaviruso nutraukus „Betsafe-LKL“ čempionatą.

Tačiau 2003 m. Europos čempionate Lietuvos nacionalinę rinktinę atvedęs ant aukščiausio pakylos laiptelio strategas sulaukė „Šiaulių“ klubo pasiūlymo vadovauti komandai dar bent vieną sezoną. 

„Pasiruošimą naujam sezonui pradėjome nuo svarbiausios grandies formavimo – trenerių štabo. Tikimės ir šiemet suburti jaunų bei ambicingų žaidėjų komandą, todėl yra svarbu, kad jai vadovautų su jaunimu mėgstantis dirbti specialistas. Džiaugiamės, kad mūsų miesto patriotas treneris Sireika sutiko tęsti darbą mūsų klube“, – kalbėjo klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

Vadovaujant A.Sireikai, kuris tapo pirmuoju 1994 m. įsikūrusio klubo treneriu, „Šiaulių“ vyrų krepšinio komanda keturis sykius iškovojo LKL bronzą. 

Treneris per savo karjerą taip pat dirbo Kauno „Žalgirio“, Kazanės UNICS (Rusija), Vilniaus „Lietuvos ryto“ (dar. Vilniaus „Rytas“), Točigio „Brex“ (Japonija) ir Utenos „Juventus“ klubuose.

Klubas jau pradėjo derybas su lietuviais žaidėjais, kuriuos norima matyti klube. Taip pat artimiausiu metu ketinama suburti ir visą trenerių štabą.