Šiauliuose vargo turėjęs „Rytas“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (13-5) pirmavo beveik viso susitikimo metu, tačiau garbingai kovoję „Šiauliai“ (5-12) privertė varžovus prakaituoti iki paskutinės akimirkos.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai po atkaklios kovos Šiauliuose triumfavo 98:85 (23:22, 25:15, 20:29, 30:19) bei „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Sostinės ekipa antrajame kėlinyje surengė spurtą 17:4 bei išsiveržė į priekį 48:35, bet po pertraukos „Šiauliai“ vėl kibo varžovams į atlapus.

Trečiajame ketvirtyje svečius 60:61 pasiviję šiauliečiai pradėjo žaisti su jais taškas į tašką bei išlaikė intrigą iki paskutiniųjų minučių.

Lemiamo kėlinio viduryje „Šiauliai“ atsiliko tik 76:78, tačiau tuomet iniciatyvą į savo rankas paėmė Andrew Goudelockas. Amerikietis pelnė 10 taškų iš eilės ir „Rytas“ atsiplėšė 90:82.

Varžovams vilčių nepalikęs A. Goudelockas šiose rungtynėse pelnė 19 taškų, iš kurių net 15 – ketvirtajame kėlinyje. Amerikietis atkovojo 4 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Naudingiausiai rungtyniavo Martynas Echodas, kurio sąskaitoje – 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 24 naudingumo balai. Pralaimėtojams 18 taškų ir 18 naudingumo balų surinko Elvaras Fridrikssonas.

Mindaugas Lukauskis šiame susitikime tapo LKL rekordininku. 41-erių veteranas tapo daugiausiai minučių lygos istorijoje sužaidusiu krepšininku. „Šiaulių“ veteranas per 26 minutes šiame mače pelnė 11 taškų.