Stambulo „Anadolu Efes“ komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Jau spalio 6 dieną prasideda naujasis Eurolygos sezonas. 

Prieš jį kviečiame susipažinti su kiekvienos Eurolygos komandos nuveiktais darbais tarpsezonio metu.

Pirmoji komanda – Stambulo „Anadolu Efes“.

Praėjusio sezono rezultatas: čempionai

Išvyko: Krunoslavas Simonas, Jamesas Andersonas, Tolga Gečimas, Yigitsanas Saybiras, Adrienas Moermanas, Filipas Petruševas, Chrisas Singletonas.

Atvyko: Willas Clyburnas, Egehanas Arnas, Amathas M‘Baye, Ante Žižičius, Achille Polonara.

Didžiausia komandos pergalė yra išsaugotos ekipos žvaigždės Vasilije Micičius ir Shane‘as Larkinas. Ilgą laiką spekuliavo gandai, jog Vasilije Micičius persikels už Atlanto, tačiau serbas nenorėjo rungtyniauti „Thunder“ ekipoje, kuriai jis priklauso.

Buvo kalbama, jog po šio sezono baigsis Eurolygos čempionų dominavimas, kadangi branduolys paseno, o tinkamo pakeitimo siekiant apginti titulą turkai nesuras.

Stambulo ekipa į tai atsakė įspūdingu pirkiniu. Jau finalo ketverto metu išlindo gandai, o po to tai tapo oficialu, jog „Anadolu Efes“ papildė vienas iš geriausių puolėjų Eurolygoje Willas Clyburnas.

Tokiu pirkiniu „Anadolu Efes“ kelia diskusiją tarp sirgalių, ar V. Micičius, S. Larkinas ir W. Clyburnas nėra stipriausias krepšininkų trejetas Eurolygos istorijoje.

Stambulo ekipa taip pat puikiai padirbėjo komplektuojant priekinę liniją. Pakeitus mažą reikšmę ekipos rezultatams teikusius žaidėjus bei keletą veteranų, „Anadolu Efes“ pasipildė „Maccabi“ gretose žibėjusiu vidurio puolėju Ante Žižičiumi bei „Fenerbahce“ gretose svarbų vaidmenį turėjusiu Achille Polonara.

Taip pat Eurolygos čempionais į savo gretas pasikvietė Strasbūre pernai solidžiai atrodžiusį puolėją Amathą M‘Baye.

Tokie pirkiniai į ketvirto numerio poziciją (Polonara, M‘Baye) signalizuoja, jog čempionų žaidimo braižas pernelyg nesikeis nuo pernykščio. Greitą žaidimą propoguojantis Erginas Atamanas turės naujus ginklus, kurie gali efektyviai užbaigti atakas iš tolimos distancijos  bei taip pat bėgti kartu su gynėjais į greitas atakas.

Išsaugotas veteranas Bryantas Dunstonas bei šalia jo prisidėsiantis Ante Žižičius užtikrins lanko apsaugojimą, o pats kroatas turėtų dominuoti po krepšiais šalia turint tokius kreatyvius gynėjus.

Komplektacijos vertinimas – 10.

Nelabai yra ką bepridurti. Eurolygos čempionai išsaugojo pagrindinius ekipos žaidėjus ir prie jų pridėjo dar kelis elitinio lygio žaidėjus bei solidžiai savo roles galinčius išpildyti krepšininkus. Belieka stebėti kaip Erginas Atamanas išnaudos tokius talentingus krepšininkus aikštėje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos