Statybų bendrovė rems Kauno „Žalgirį“ © zalgiris.lt nuotr.

Prie Kauno „Žalgirio“ komandos partnerių rato prisijungė statybų įmonė „Baltijos plienas“.

2014 metais įkurta kompanija pasižymi solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje.

„Mūsų šeimai „Žalgirio“ komanda ypač daug reiškia. Nepraleidžiame nė vienų rungtynių, aistringai palaikome ir visada linkime kuo didžiausių pasiekimų. Todėl šis bendradarbiavimas – daugiau nei tik verslo ryšiai. Tai ilgametės svajonės išsipildymas“, – tvirtino „Baltijos plienas“ direktorius Kastytis Skiečius.

Bendradarbiavimo pradžia džiaugėsi ir Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Jankūnas.

„Visų pirma, statybų sektoriaus darbuotojus norime pasveikinti su rugsėjo 9-ąją – statybininkų diena. Esame Jums dėkingi, juk be statybininkų nebūtų ir pačios „Žalgirio“ arenos. Ši partnerystė įrodo, kad bendradarbiavimo galimybių įmanoma rasti su įvairiausią veiklą vykdančiomis įmonėmis. Tad statykime geras patirtis bei liekime pamatus sėkmingiems rezultatams kartu“, – sakė P.Jankūnas.

Ši partnerystė išties simboliška, nes būtent įmonės „Baltijos plienas“ direktorius pasirašė arenos darbų užbaigimo aktą, nuo kurio ir prasidėjo „Žalgirio“ arenos, Kauno „Žalgirio“ namų aikštės, istorija.

„Baltijos plienas“ atlieka įvairaus tipo statybas: nuo modernių komercinės, pramoninės, gyvenamosios paskirties projektų – iki valstybės paveldo pastatų rekonstrukcijos. Lankstus bendradarbiavimas ir šiuolaikiškos technologijos užtikrina vientisą, skaidrų ir kokybišką projektų įgyvendinimą. 

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos