Sužvėrėjęs E. Ulanovas vedė „Žalgirį“ į pergalę prieš turkus

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos dvigubos savaitės metu iškovojo antrą pergalę iš eilės. Kauniečiai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 86:75 (16:18, 22:11, 26:30, 22:16) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ komandą.

Dvikovos pradžioje dvitaškius pataikė Marekas Blaževičius ir Zoranas Dragičius, bet varžovai įgijo pranašumą – 4:11. Du taškus pelnė Edgaras Ulanovas, tritaškį smeigė Mantas Kalnietis, Tyleris Cavanaugh surinko penkis taškus, o Z.Dragičius sumetė du baudų metimus – 16:18.

Du baudų metimus realizavo Lukas Lekavičius, septynis taškus surinko Tai Websteris, o E.Ulanovas pasižymėjo penkiais – 30:25. M.Blaževičius sumetė keturis baudų metimus, o Z.Dragičius ir Janis Strelniekas dar pridėjo po dvitaškį – 38:29.

Po pertraukos M.Blaževičius ir Z.Dragičius įmetė po dvitaškį, J.Strelniekas dukart taikliai šovė iš toli, o M.Kalnietis pataikė vieną – 51:42. Dviem taškais pasižymėjo ir vėliau baudos metimą realizavo Joshas Nebo, iš toli taikliai metė T.Cavanaugh, keturis taškus iš eilės surinko T.Websteris, o kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė E.Ulanovas – 64:59.

Ketvirtame ketvirtyje tritaškį smeigė M.Kalnietis, penkis taškus surinko E.Ulanovas ir pranašumas vėl išaugo iki dviženklio – 72:62. Po dvitaškį realizavo T.Cavanaugh ir M.Kalnietis, Z.Dragičius smeigė tritaškį greitoje atakoje, E.Ulanovas sumetė tris baudų metimus, o Z.Dragičius pataikė iš po krepšio – 84:68. J.Nebo galingai įdėjo iš viršaus, varžovai sumažino atsilikimą, tačiau pergale vis tiek džiaugėsi žalgiriečiai – 86:75.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 18 (5 atk. kam.), Z.Dragičius 13, M.Kalnietis 11 (11 rez. perd.), T.Websteris 11, T.Cavanaugh 10, J.Strelniekas 8 (5 rez. perd.), M.Blaževičius 8, J.Nebo 5 (8 atk. kam.), L.Lekavičius 2, A.Milaknis 0, K.Lukošiūnas 0.

„Fenerbahce“: N.De Colo 17, J.Vesely 13, P.Henry 13.