Televizorių ekranuose – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių pobūdžio krepšinio rungtynės © FIBA nuotr.

Liepos 19 d. pirmą kartą krepšinio mylėtojai išvys Lietuvos krepšinio vyrų rinktinės treniruočių pobūdžio krepšinio rungtynes. Tai bus puiki proga ne tik pamatyti, kaip mūsų sportininkai ruošiasi kovoms su Estijos, Latvijos rinktinėmis bei atrankos langams, bet ir sužinoti apie „Scrimmage“ bei žaidybines taktikas. Rungtynes teisiai iš Palangos sporto arenos transliuos TV3.

Žiūrovų laukia ne tik penketo varžybos, bet ir tiesioginiai reportažai iš krepšininkų stovyklos – išvys, kaip jie ten įsikūrė, kaip gyvena, kaip vyksta treniruotės ir pasiruošimas artėjančioms kovoms. Taip pat, laukia įdomūs pokalbiai su treneriais ir krepšininkais.

„Ne paslaptis, kad nuo seno aistringai palaikome krepšinį ir transliuojame svarbiausias krepšinio rungtynes bei įvykius. Šį kartą TV3 žiūrovams parodysime šio sporto užkulisius – kaip vyksta pasiruošimas varžyboms. Pirmą kartą žiūrovai išvys, kaip sunkiai iš tikrųjų dirba mūsų krepšininkai, kokios intensyvios ir įtemptos būna treniruotės, taip pat sužinos daug apie žaidybines taktikas, kas yra „scrimmage“ ir kitus įdomius, bet dar neatskleistus krepšinio dalykus“, – sakė Arvydas Rimas, TV3 Kūrybos direktorius.

„Scrimmage“ – tam tikro žaidybinio elemento atidirbimas, dar vadinamas „zulinimu“. Tam tikri pratimai kartojami daug kartų, tam, kad būtų įsisavinti taip, kaip turės būti atliekami tikrų rungtynių metu, jie integruojama į treniruočių pobūdžio varžybas. Išsiskiria dideliu intensyvumu, sukelia daug azarto ir iššaukia daug emocijų. Kaip tai vyksta, TV3 žiūrovai išvys sekmadienio vakare tiesioginėje transliacijoje iš krepšininkų stovyklos Palangoje.

„Kol kas esame labai patenkinti treniruočių stovykla, viskas gerai klijuojasi. Jaučiasi, kad vyrai labai pasiilgę krepšinio, visi rimtai dirba, atsidavę 100 proc. Pirmosios treniruotės buvo skirtos daugiau fiziniam pasirengimui, traumų prevencijai po ilgo nesportavimo laiko. Mūsų fizinio rengimo treneris su daktarais stiprino ir visaip ruošė žaidėjus kontaktiniam krepšiniui. O dabar svarbiausia žaidėjus įvesti į sistemą, tiek puolime, tiek gynyboj, zulinam, kartojam derinius, kurių jau prigalvojom tikrai nemažai, tobulinam dalykus, kurie bus reikalingi varžybose“, – pasakojo vyr. treneris Darius Maskoliūnas.

Kitos treniruočių pobūdžio rungtynės – žaliųjų prieš baltuosius kova vyks liepos 21 d. Jos taip pat bus tiesiogiai transliuojamos iš Palangos sporto arenos. Paskui, krepšininkus išlydėsime į Estiją ir lauksime rungtynių Taline liepos 24-25 dienomis.

Treniruočių pobūdžio krepšinio varžybos:

liepos 19 d. 19.30 val. per TV3, tv3.lt ir TV3 Play
liepos 21 d. 19.30 val. per TV3, tv3.lt ir TV3 Play

Lietuvos krepšinio federacija

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos