„Telšiai“ neturėjo vargo su Tauragės krepšinio klubu © stopkadras

Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė „Telšiai“ (12-2), kurie savo aikštėje 88:65 (24:12, 18:21, 24:16, 22:16) nugalėjo Tauragės krepšinio klubą (5-9).

Šeimininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, kurio pabaigoje spurtavo 13:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 24:11.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Edvardo Žemgulio auklėtiniams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki septynių taškų (44:51), bet telšiškiai ketvirtį užbaigė atkarpa 15:5 ir vėl įgijo užtikrintą persvarą – 66:49.

Paskutinės 10 minučių tapo formalumu ir Mindaugo Stašio vedami telšiškiai dar labiau padidino savo pranašumą – 88:65.

Šias rungtynes dėl ligos praleido vienas iš „Telšių“ lyderių Ovidijus Kaminskis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs M. Stašys per 27 minutes pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Svečių gretose su 14 pelnytų taškų (6/10 dvit., 2/4 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 14 naudingumo balų išsiskyrė Rytis Biliartas.

„Telšiai“: Mindaugas Stašys 20 (7/9 baud., 9 rez. perd., 6 išpr. praž., 29 naud. bal.), Laurynas Kaveckis 15 (6/8 dvit.), Mindaugas Norkus 14 (7/10 dvit.), Ignas Razutis 11 (10 rez. perd., 22 naud. bal.), Vilius Pocius 10 (8 atk. kam., 23 naud. bal.).

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 14, Deividas Keburys 11 (9 atk. kam., 5 kld.), Tadas Sebežiovas 10, Karolis Babkauskas 9 (8 rez. perd.).