Tinklalaidė su T. Dimša – apie traumą Pirėjuje ir E.Sumnerio prisijungimą © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša su trenksmu pradėjo 2023–2024 m. sezoną Eurolygoje. Žalgirietis patenka tarp trijų rezultatyviausių komandos žaidėjų ir turi tvirtas minutes rotacijoje. Tiesa, krepšininką praėjusią savaitę buvo pristabdžiusi rungtynėse Pirėjuje patirta peties trauma.

Apie savo bei komandos startą naujajame sezone, patirtą traumą ir prie „Žalgirio“ prisijungusį naujoką T.Dimša mintimis dalijosi su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku specialiame renginyje, skirtame „Žalgiris Insider“ Klubo prenumeratos plano nariams.

„Tai sena trauma, kuri kartas nuo karto vis pasikartoja. Būna, kad ji pasikartoja per rungtynes ar treniruotes. Šįkart skausmas buvo ganėtinai didelis. Tikrai žinojau, kad niekas neišniro, žinau tą traumą. Ji nutiko dar jaunimo rinktinėje prieš 11 ar 12 metų, – apie traumą, patirtą rungtynėse su „Olympiacos“, kalbėjo pats žalgirietis. – Dabar pirminė gydytojų diagnozė – reikia nuimti uždegimą, sustiprinti petį ir bandyti grįžti. Situacija gali kartotis, o ateityje kažkada reikės „pasiremontuoti“. Šiai dienai žaisti galiu.“

Žalgiriečiai praėjusią savaitę Eurolygoje Pirėjuje pralaimėjo vietos „Olympiacos“ (72:89), o šią savaitę pradėjo „Betsafe-LKL“ čempionate nusileisdami Klaipėdos „Neptūnui“ (76:88). Kalbėdamas apie nesėkmingą pastarąją atkarpą, T.Dimša išskyrė, kad žalgiriečiai turi negalvoti apie pralaimėjimus.

„Manau, kiekvieno asmeninis reikalas. Reikia daugiau pozityvumo, daugiau šypsenų. Man atrodo, viskas prasideda nuo to. Aš išeinu į aikštę ir joje stengiuosi būti laimingas. Džiaugtis, kad gali žaisti. Kartais atrodo, kad visų galvos panarintos ir pralaimėjome sezoną. Kaip bebūtų, rezultatai nėra tragiški, žinome, kaip Eurolygoje viskas greitai gali apsiversti. Turime eiti ir mėgautis, negalvoti apie jokias duobes, viskas gali greitai apsiversti“, – aiškino T.Dimša.

Trečiadienį oficialiai tapo aišku, kad prie „Žalgirio“ netrukus prisijungs amerikietis Edmondas Sumneris. T.Dimšos teigimu, naujokas suteiks reikiamos pagalbos rotacijoje komandai.

„Naujokas mums bus labai svarbus. Matome, kad tam pačiam Arnui, Ulei reikia išeiti iš savo pozicijų. Mes „maži“ likome keturiese. Dar aš buvau iškritęs su tuo pečiu, dar kažkas išsibauduoja… Matosi, kad rotacijos trūksta, tikimės, kad naujokas, nesvarbu, kaip jis šiuo metu atrodys, bet kokio lygio naujokui būtų sunku kardinaliai pakeisti situaciją, bet svarbu, kad turėsime dar vieną papildomą žmogų“, – teigė T.Dimša.

Visame pokalbyje T.Dimša kalbėjo apie savo žaidimą šiame sezone ir dalykus, kurių reiks naujokui greičiau integruojantis komandoje. Antroje dalyje, skirtoje „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams T.Dimša žaidė „Kategorijų“ žaidimą, atsakė į gerai žinomo draugo video klausimą bei atsakė į „Žalgiris Insider“ prenumeratorių klausimus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos