T.Rinkevičius: LKL nėra silpnų varžovų © FIBA.com nuotr.

Pirmajame „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono rate Kėdainių „Nevėžiui“ (3/10) nusileidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8/5) savo sirgalių akivaizdoje pasiekė revanšą ir įveikė varžovus 88:78.

„Neptūną“ treniruojantis Tomas Rinkevičius po mačo pastabų komandai žadėjo turėti, tačiau pabrėžė, kad svarbiausia – laimėjimas.

„Džiaugiamės pergale šį nelengvą mėnesį su daug nelengvų kelionių.

Aišku, turime, ką taisyti, jei būtume žaidę geriau gynyboje, skirtumas galėjo būti geresnis, bet kontroliavome rungtynes ir atėjome iki pergalės.

Nėra silpnų varžovų, visas pergales reikia iškovoti, o ne ateiti ir pasiimti. Tą suprantame ir į kiekvienas rungtynes einame kaip į mūšį“, – sakė jis.

„Nevėžio“ strategas Marius Kiltinavičius apgailestavo, kad patirties stoka kišo koją.

„Sunku buvo žaisti prieš taip gerai pataikantį „Neptūną“. Tris kėlinius bandėme surasti ritmą gynyboje, kad galėtume juos išmušti iš ritmo puolime. Patys visai drausmingai žaidėme puolime. Ketvirtame kėlinyje radome priešnuodžių, trumpam išmušėme „Neptūną iš ritmo, bet padarėme dvi vaikiškas klaidas gynyboje ir jų geriausias metikas įmetė du tritaškius iš eilės iš identiškos situacijos.

Tiek darbo nueina šuniui ant uodegos. Gaila, bet tai pamokos, kurias reikia išmokti, kad užaugtume“, – kalbėjo strategas.