Tritaškiais varžovus baudęs „Rytas“ iškovojo antrąją pergalę „Top 16“ etape © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (2-1) trečiadienį vakare pasiekė fantastišką pergalę Europos taurės „Top 16“ etape.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 80:75 (15:12, 18:19, 25:24, 22:20) pranoko Monako „Basket“ (1-2) ekipą ir grupėje su Kazanės UNIKS dalijasi 1-2 pozicijas.

Vilniečiai prieš rungtynes neteko Martyno Echodo, tačiau net ir be savo pagrindinio centro sugebėjo primesti žaidimo sąlygas. „Rytas“ pralaimėjo vieną kėlinį – antrajame ketvirtyje buvo nusileista tik vienu tašku.

Pirmoje dvikovos pusėje vilniečiai pataikė 5 tritaškius iš 18 bandymų, tačiau po pertraukos šis žaidimo komponentas buvo pagerintas – jau trečiajame kėlinyje iš 6 tolimų metimų 5 pasiekė tikslą.

„Ryto“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Terrellas Holloway – 13 taškų, dar 12 pridėjo Pako Cruzas.

„Rytas“: Terrellas Holloway 13, Pako Cruzas 12, Arnas Butkevičius ir Deividas Sirvydis – po 11.

„Monaco“: Jaleelas O'Brienas 23 (10/12 dvit.), Norrisas Cole'as 21, Yakuba Ouattara ir Anthony Clemmonsas po 7.