V. Čeponis pažėrė kritikos: trūko idėjų, varžovai kaip „sėmkes“ gliaudė „Žalgirio“ gynybą © zalgiris.lt nuotr.

Televizijos žurnalistas Vaidas Čeponis socialiniame tinkle aprašė Kauno „Žalgirio“ nesėkmę prieš Stambulo klubą.

„Žalgiris" penktadienį pralaimėjo komandai, kuri žaidžia NBA lygio krepšinį.

„Anadolu Efes" šiuo metu atrodo geriausiai tarp visų Eurolygos klubų.

Daug kas sako, kad pagrindinė favoritė laimėti Eurolygą yra „Barca“, bet, manau, kad „Efeso“, jei komanda išvengs traumų, galimybės triumfuoti turnyre nėra prastesnės. Taip, vakar žalgiriečiai neturėjo jokių šansų laimėti, bet pakovoti solidžiau ir nusileisti varžovams mažesniu skirtumu tikrai galėjo. Pirmiausia reikėtų paminėti kiaurą gynybą.

Svečiai nuolat naudojo „Ice“ gynybą, kuri visiškai nepasiteisino. Ją kaip „sėmkes“ gliaudė tin techniški, staigūs ir kūrybingi varžovų gynėjai.

Kai šeimininkai bandė žaisti pikenrolą, nekokybiška buvo „Žalgirio“ komandinė gynyba. Pirmiausia turėjo omeny per gilias pagalbas - krašte besiginantis žaidėjas per toli žengdavo į baudos aikštelę ir nebespėdavo sutrukdyti atakuoti aikštės kampe stovinčiam „Efeso“ snaiperiui. Puolime trūko idėjų.

Pavyzdžiui, nebuvo pasinaudota tuo, kad nekaip ginasi „centras“ Sertačas Šanli. Tiek vienas prieš vieną, tiek prieš pikenrolą. Nebuvo bandoma „pacentruoti“ prieš 182 cm ūgio Larkiną ir pan. Labai prastas rungtynes žaidė Lekavičius, Hayesas, Vasturia.

Beje, nors jau ne vieną kartą minėjau, bet kaskart vis tiek nustembu - kodėl nė minutės vėl nežaidė Blaževičius, nors dvikovos baigtis buvo aiški jau trečiajame kėlinyje, o gal ir anksčiau. Sakyčiau, kad per trumpai rungtyniavo ir Lukošiūnas.

O juk jiems tokie mačai yra neįkanojama patirtis. Gal Schilleris norėjo pralaimėti mažesniu nei 16 taškų skirtumu? Tokia persvara „Žalgiris“ įveikė „Efesą“ Kaune.

Galima tik spėlioti. Ši nesėkmė kaip ir buvo „planuota“, todėl pulti į neviltį neverta, bet padaryti išvadas reikia. Dabar laukia „Fenerbahce".

Ši komanda vakar į „Valencia" krepšį įmetė vos 52 taškelius ir prapylė mačą. „Fenerbahce“ klubą galima įveikti ar bent rimtai pasikapoto. Stambulo ekipai dėl traumos gali nepadėti Guduričius, kurio labai stigo Ispanijoje“, – rašė V. Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos