V. Čeponis: „Real“ tikrai yra įveikiamas „Žalgiriui“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Krepšinio komentorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle aprašė Kauno „Žalgirio“ reikalus Eurolygoje ir keistą „Lietkabelio“ žaidimą LKL.

„Šią savaitę „Žalgiris“ Eurolygoje nežaidė ir nukrito į devintąją vietą. Elitiniame žemyno turnyre nusimato bekompromisės ir dramatiškos kautynės dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

Kauniečiai turi 13 pergalių ir 10 pralaimėjimų. Liko 11 rungtynių. Kad kauniečiai patektų į kitą etapą, reikėtų laimėti dar bent šešis kartus.

19-os pergalių turėtų pakakti, o 18 gali būti per mažai, nes turnyro lentelėje tikra mėsmalė.

Realiai į ketvirtfinalį pretenduoja 13 klubų.Spėju, kad Lietuvos čempionai namie nugalės ASVEL, ALBA, „Panathinaikos“ ir „Crvena Zvezdą“.

Na, tris varžovus iš šių keturių tai tikrai. Taigi jau būtų 16-17 pergalių. Savo arenoje galima paimti ir „Maccabi“ bei Milano „Armani“. Ar bent vieną iš jų.

Svečiuose teks žaisti su krizę išgyvenančiu „Real“, kuris, manau, tikrai įveikiamas. Madrido komanda be Campazzo, Randolpho gerokai nusilpusi. Be to, dėl traumų iš rikiuotės iškrenta dar vienas kitas žaidėjas.Tiesa, labai sunkios dvikovos „Žalgirio“ lauktų išvykose su „Barcelona“, „Anadolu Efes“, „Bayern“ ir „Fenerbahce“.

Čia jau būtų gerai laimėti nors vieną mūšį iš keturių. Kita vertus, gal ir neprireiktų nė vienos pergalės šiuose mačuoe, jei pavyktų sėkmingai klupdyti kitus priešininkus.

Taigi reguliariojo sezono pabaigoje viskas gali kyboti ant Marytės (o gal Zosytės ar Bronytės) plauko.Gaila, bet šią savaitę „Žalgiriui“ buvo daugiau nepalankių rezultatų nei džiuginančių. Deja, „Anadolu Efes“ įveikė „Barcą“, „Valencia“ – CSKA, „Bayern“ – ALBĄ, „Baskonia“ – „Realą“. Na, bet smagu, jog „Panathinaikos“ svečiuose nukovė „Olympiacosą“, o ASVEL – „Armanį“.

Vietos fronte kiek stebina „Ryto“ pakilimas ir tiesiog stulbina „Lietkabelio“ nuosmukis.

Pasitraukus Kairiui, atrodo, kad vilniečiai nuo pečių nusimetė įtampos pančius ir ėmė mėgautis žaidimu. Ypač smagu dėl Marčiulioniuko progreso.Panevėžiečių rungtynės su „Rytu“ buvo tragiškos, o su „Dzūkija“ – katastrofiškos.

O „Lietkabelis“ ta komanda, kuri šį sezoną išvykoje nukovė „Žalgirį“, namie jam atkakliai priešinosi, savo aikštėje sudorojo „Rytą“.Panevėžio krepšininkai Vilniuje ir Alytuje žaidė taip, lyg būtų kelis mėnesiu negavę algų.

Tarsi būtų nenorėję laimėti, absoliučiai be jokios ugnelės ir azarto. Gal žaidėjai pastaruoju metu gavo didelį fizinį krūvį per treniruotes, nes vos vilko kojas.

O galbūt ir atvirkščiai – gal pasireiškė prastas fizinis pasirengimas, nes beveik visi žaidėjai jos judėjo aikštėje, visur vėluodavo gynyboje. Dar vienas variantas – smarkiai dėl traumų nukraujavusio „Ryto“ ir potencialiai silpnesnės „Dzūkijos“ lengvabūdiškas neįvertinimas ir atsipalaidavimas.

Na, bet čia tik spėliojimai.

Maniau, o dabar manau tik iš dalies, kad „Lietkabelis“ vienintelis lygoje, kuris gali bent šiek tiek pasipriešinti „Žalgiriui“, tačiau jeigu panevėžiečiai „Citadele-KMT finalo ketverte žais taip, kaip Vilniuje ir Alytuje, net nepateks į finalą, o ir su „Neptūnu“ mažajame finale būtų vargo.Netrūksta ir daugiau įdomių bei keistų dalykų. „Juventus“ gavo į kaulus nuo „Šiaulių“, o prieš tai palaužė „Žalgirį“.

Nors kauniečiai neturėjo Grigonio, o aikštėje ilgai rungtyniavo jaunimas, Utenos klubo pergalės negalima nuvertinti. Iš „Nevėžio“ atėjęs Kariniauskas radikaliai sustiprino „Juvę“.Be to, mano nuomone, labai patobulėjo ir Žydrūnas Urbonas. Taip pat maloniai stebina sugebėjimas su nedideliu biudžetu nuostabiai sukomplektuoti sudėtį“, – rašė V. Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Ant Marytės plauko yra labai taiklus apibūdinimas, jei turima omeny Marių Grigonį 🙂

    • +3
  • Ant Marytės plauko yra labai taiklus apibūdinimas, jei turima omeny Marių Grigonį 🙂

    • +3
  • Ant Marytės plauko yra labai taiklus apibūdinimas, jei turima omeny Marių Grigonį 🙂

    • +3

Kitos naujienos