V.Čeponis: „Apmaudus, bet viltingai nuteikiantis pralaimėjimas“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Televizijos žurnalistas Vaidas Čeponis socialiniame tinkle pakomentavo Kauno „Žalgirio“ pralaimėjimą Maskvoje.

Kauniečiai 82:85 nusileido CSKA ir patyrė jau šeštąjį iš eilės pralaimėjimą Eurolygoje.

„Apmaudus, bet viltingai nuteikiantis pralaimėjimas.

Žiauru, bet tenka nusiimti kepurę prieš Mike'ą Jamesą. Ilgą laiką pjovęs grybą reaktyvinis gynėjas paskutinę sekundę paskandino "Žalgirį" Maskvoje.

Nepaisant pralaimėjimo šiame mače galima įžvelgti daug pozityvo. Žalgriečiai, nors ir be Grigonio, buvo kur kas agresyvesnė ir gerokai labiau organizuota komanda nei per daugelį ankstesnių Eurolygos dvikovų.

Faktas, kad svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 48:30, o puolime sugriebė net 15 (šeimininkai - vos 5), labai iškalbingas. Didžiąją rungtynių dalį kauniečiai ir gynėsi, ir puolė solidžiai.

Taip, klaidų buvo daugoka - 15. Walkupas pametė net 7 kamuolius, bet neapsiverčia jo kritikuoti. Dalis klaidų turbūt dėl nuovargio. Amerikietis arė aikštėje 36 minutes ir kartu su Lekavičiumi smarkiausiai tempė "Žalgirio" puolimo vežimą.

Pagaliau mūsiškiai pralaužė ledus mesdami tritaškius. Antroje mačo pusėje kauniečiai iš toli pataikė 6 iš 10 tolimų metimų.

Smagu, kad rimtai suspurdėjo Gebenas. Jis turi nemažai potencialo. Gal ir galėjo rungtyniauti ilgiau nei 11,5 minutės. Vėl puolime iš esmės tuščias buvo Hayesas. Riversas ir Ulanovas surinko po minus 2 naudingumo balus. Tikėkimės, Šaras ir jo asistentai sugebės bent šiek tiek atgaivinti Riversą, kurio saulė jau leidžiasi. Ne veltui jis pastaruoju metu atstovavo kukliai Sevilijos komandėlei.

Na, o kalbant apie ketvrtadienio dvikovą vis dėlto reikia akcentuoti, kad reikėjo ir sėkmės šypsnio. Tiesiog dalis Jameso metimų yra tiesiog neuždengiami. Panašiai kaip ir paskutinė ataka.

Nors tai jau buvo šeštas "Žalgirio" pralaimėjimas iš eilės, lieka daugybė rungtynių ir laidoti sezono dar nereikėtų“, - rašė V.Čeponis.