Vilniaus „Rytas“ taip pat kreipėsi į sirgalius © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ ekipa išplatino viešą pranešimą sirgaliams, kuriame aprašo susiklosčiusią netikėtą situaciją.

„RytasFamily, visų pirma siunčiame visiems jums patį didžiausią AČIŪ už palaikymą šio sezono metu.  Taip, koronaviruso protrūkis nutraukė LKL čempionatą anksčiau laiko, tačiau komanda tikrai nepamirš kokie neįtikėtini – garsūs, spalvingi ir emocingi – jūs buvote šiemet. „Rytas“ ir mūsų jaunimo komandų žaidėjai jautė jūsų užnugarį ir tai, kad kaunasi ne tik už klubą, ne tik už miestą, bet ir už visą #RytasFamily! AČIŪ!

Svarbi informacija dėl įsigytų bilietų į rungtynes, kurios neįvyks dėl kilusios pandemijos ir dėl šio sezono narysčių:

Bilietai. Prašome solidarizuotis su komanda ir krepšiniu bei jau įsigytus bilietus į rungtynes panaudoti kito sezono rungtynėms. Jūsų turimi bilietai galios į kito sezono rungtynes su komanda, į kurios rungtynes bilietus esate įsigiję. Visgi norintiems grąžinti bilietus, galėsime pasiūlyti tai atlikti „Tiketos“ kasose arba internetinėje svetainėje nuo rugpjūčio 1 d., kadangi dėl anksčiau pasibaigusio sezono netekome tiesioginio pajamų šaltinio.

Narystės. Kaip ir Jūs, taip ir mes likome be rungtynių. Šio sezono nariams pažadame, kad galėsite pirmieji pratęsti narystes kitam sezonui už specialią Jums kainą. Pratęsiantiems narystes papildomai padovanosime dovanų kuponą, kurį galėsite panaudoti įsigyjant klubo atributiką arba bilietus į rungtynes savo artimiesiems. Kupono suma bus lygi 25% šio sezono narystės kainos sumos.

Ir pabaigai: saugokite save ir savo artimus! Likite namie ir būkite sveiki! O krepšinis ir „Rytas“ grįš į Vilnių“, - rašoma naujienoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos