Vilniuje – išvarytas G. Petrauskas ir nelengva „Wolves“ pergalė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (17-8) iškovojo septynioliktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 102:83 (23:27, 30:24, 27:16, 22:16) pranoko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (6-18) ir toliau tvirtai laikosi trečioje pozicijoje.

Nors vilniečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą (14:5), svečiai greitai panaikino atsilikimą ir po dešimties minučių jau buvo priekyje – 27:23. Antrasis ketvirtis klostėsi lygiai ir tik po Rasheedo Sulaimono tolimo metimo paskutinėmis kėlinio sekundėmis „Wolves“ įgijo trapią persvarą – 53:51.

Po pertraukos šeimininkai pamažu perlaužinėjo rungtynes. Trečiojo kėlinio pabaigoje puiki R. Sulaimono atkarpa jo komandai jau suteikė apčiuopiamą pranašumą – 78:61. Visgi Kėdainių krepšininkai nepalūžo ir vedami Amito Ebo panaikino nemažą dalį deficito (76:80). Likus kelioms minutėms Gediminas Petrauskas užsidirbo antrąją techninę pražangą ir eliminavo save iš rungtynių, o „vilkai“ naudodamiesi tuo ir vėl atitrūko, tačiau šįkart – jau galutinai.

Savo ekipas į priekį vedė abu „Betsafe Casino“ snaiperio konkurso laimėtojai, ir šįsyk identiškai atakavę iš toli – R. Sulaimonas ir S. McNeilas.

„Wolves“ lyderis pelnė 30 taškų (4/8 trit.) ir surinko 31 naudingumo balą. Naudingi buvo ir Jeffery Tayloras (16 tšk., 21 naud. bal.) bei Garrisonas Brooksas (16 tšk., 8 atk. kam., 23 naud. bal.).

Kėdainiečių legionierius pelnė 21 tašką (4/8 trit.) ir surinko 15 naudingumo balų. A. Ebo sąskaitoje – 23 taškai.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 30, Jeffery Tayloras ir Garrisonas Brooksas po 16, Regimantas Miniotas 10, Vitalijus Kozys 9, Eigirdas Žukauskas 8, Vaidas Kariniauskas 6.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 23, Seanas McNeilas 21, Ignas Vaitkus 11, Zane'as Watermanas ir Courtney Ramey po 9, Francis Okoro 6.