„Wolves“ lyderis R. Sulaimonas nerungtyniaus apie 4 savaites © Pauliaus Žukausko nuotr.

Sekmadienio dvikovoje su Kauno „Žalgiriu“ rungtynių dėl traumos nebaigusio Vilniaus „Wolves“ lyderio Rasheedo Sulaimono sugrįžimo krepšinio mėgėjams teks palaukti apie 4 savaites. 

Trečiojo kėlinio viduryje verždamasis link krepšio legionierius iš JAV nesėkmingai padėjo koją dvižingsnio metu ir aikštelę paliko tik padedamas komandos draugų.

Po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad R. Sulaimonas stipriai pažeidė kairės kojos čiurnos raiščius.

„Traumos gydymą šiek tiek apsunkina tai, kad čiurnos raiščių patempimą krepšininkas patyrė pirmą kartą karjeroje. Šiuo metu svarbiausia kontroliuoti kojos tinimą, kuris pirmaisiais atvejais būna kur kas didesnis nei esant pakartotiniam patempimui. Vos tik sutinimas nurims, pradėsime reabilitaciją ir stengsimės, kad Rasheedas kuo greičiau sugrįžtų į aikštelę“, – sakė „Wolves“ komandos kineziterapeutė Gintarė Katkutė-Lackė.

Amerikietis „Betsafe-LKL“ čempionate per septynerias sužaistas rungtynes fiksavo 18,3 pelnyto taško, 2,9 rezultatyvaus perdavimo, 2,7 atkovoto kamuolio ir 18,9 naudingumo balo statistiką.

Penkiuose žaistuose Europos taurės („BKT EuroCup“) mačuose jis vidutiniškai įmetė po 20,2 taško, atliko po 5,4 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3 kamuolius ir rinko po 18,6 naudingumo balo.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...