„Wolves“ pralaimėjimų seriją su trenksmu nutraukė Kėdainiuose © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pastaruoju metu nežibėję Vilniaus „Wolves“ (12/4) trankiai grįžo į pergalių kelią.

Sostinės ekipa išvykoje 99:78 (30:20, 32:19, 21:15, 16:24) nušlavė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (3/13).

„Vilkai“ laiko veltui nešvaistė ir jau pirmojo kėlinio pradžioje atsiplėšė spurtu 7:0 (14:7). Paskutiniaisiais ketvirčio taškais Arnas Beručka sukūrė tarp komandų dviženklį atstumą (30:20), o su sirena šovęs iš aikštės vidurio taip pat buvo arti tikslo, pataikydamas į lanką.

Antrajame kėlinyje „Wolves“ puolimo uraganas tęsėsi, Rasheedas Sulaimonas sumetė aštuonis taškus paeiliui, Jeffery Tayloras pridėjo du tritaškius – 60:31.

Po ilgosios pertraukos „Nevėžis-Optibet“ intrigos neatgaivino, nors ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:0 (66:84). R. Sulaimonas varžovų atkarpą nutraukė tritaškiu, tačiau iškart paprašė keitimo ir aikštelę paliko šlubčiodamas. Likusias penkias minutes „Wolves“ praleido tiesiog įtvirtindami pergalę.

Abi komandos neturėjo žaidėjų, kuriuos mestų aikštėn esant triuškinančiam rezultatui, nes registravo tik po 10 krepšininkų. Savo šanso tik ketvirtajame kėlinyje sulaukė Džordže Gagičius, Kėdainių klube Matas Mačijauskas gavo tik pusantros minutės.

J. Tayloras sužaidė geriausią mačą per dvejus savo metus „Betsafe-LKL“ – 24 minutės, 23 taškai (3/3 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 5 atkovoti, 3 perimti ir 2 prarasti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 pražangos ir 28 naudingumo balai.

„Wolves“ demonstravo fantastišką puolimą – dvitaškius realizavo 72 procentų tikslumu (23/32), tritaškių taiklumas siekė 44 procentus (16/36), o 99 taškai suversti pasitelkus vos 5 baudų metimus. Kėdainių klubas rezervų gynyboje neišnaudojo per visą mačą prasižengdami tik 13 kartų.

Kėdainių komandoje naujokas iš Izraelio Amitas Ebo debiutavo 5 taškų ir 6 rezultatyvių perdavimų pasirodymu.

Vienu kariu lauke šeimininkų gretose tapo Zane'as Watermanas – 32 minutės, 25 taškai (4/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 8/10 baudų metimų), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 2 klaidos, 7 išprovokuotos pražangos, 2 paties nuobaudos ir 32 naudingumo balai.

Šia pergale „Wolves“ nutraukė trijų nesėkmių seriją ir įsitvirtino trečiojoje turnyro lentelės vietoje, Kėdainių klubas smuktelėjo į paskutinę, bent kol savo 16-ojo turo mačus sužais „Šiauliai“ (3/12) ir „Gargždai“ (3/12).

„Nevėžis-Optibet“ kitą mačą vėl žais namie, priimdami Jonavos „CBet“, „Wolves“ laukia derbis su Vilniaus „Rytu“.

„Nevėžis-Optibet“: Zane'as Watermanas 25 (14 atk. kam., 7 išpr. praž., 32 naud. bal.), Carlosas Jurgensas ir Ignas Vaitkus (5 klaidos) po 11, Seanas McNeilas  (1/6 tritaškių).

„Wolves“: Jeffery Tayloras 23 (5/8 tritaškių, 3 per. kam.), Rasheedas Sulaimonas 22 (5/10 tritaškių), Tre'Shawnas Thurmanas 17 (3/4 tritaškių), Arnas Beručka 8 (2/7 tritaškių), Christianas Mekowulu 7, ... , Vaidas Kariniauskas 5 (4 atk. kam., 8 rez. perd.).