Z. LeDay'us: Šaras yra laimėtojas © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ naujokui Zachui LeDay'ui paliko įspūdį jo debiutinis sezonas Lietuvoje.

Amerikietis prakalbo, kaip jam pavyko sėkmingai prisitaikyti prie reikliojo kauniečių trenerio Šarūno Jasikevičiaus sistemos.

„Aš niekada nežiūriu asmeninės statistikos. Atvykęs į Kauną iškart pasinėriau į komandą, bandžiau visais būdais jai padėti laimėti kiekviename mače.

Atidaviau savo širdį ir visą energiją, kad pasiektume savo tikslą. Stengiausi kontroliuoti kontroliuojamus dalykus. Tai – mano energija, atsidavimas ir darbo etika. Aikštelėje ir už jos ribų. Aš tikrai stengiausi“, - 15min. žurnalistui Rokui Pakėnui kalbėjo puolėjas, gyręs ir patį Š. Jasikevičių.

„Jis labai reiklus. Su kiekvienu žaidėju jis kalbasi vis kitaip, jis bando rasti tiesiausią kelią į žaidėjo galvą, o kiekvienas žmogus yra skirtingas, savaip reaguojantis į dalykus. Šaras buvo labai reiklus su manimi, kiekvieną dieną motyvuodavęs mane krepšinio ar sporto salėje.

Jis ragindavo suprasti sistemą, ragindavo suprasti detales, kurios padėtų augti tiek man, tiek visai komandai. Aš stengiausi į tai įsiklausyti, nes mano tikslas yra laimėti rungtynes ir titulus. Tame Šaras turi daug patirties. Jis yra laimėtojas.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos