Žalgiriečiai į Eurolygos kovas grįžo pralaimėdami „Olympiacos“ © lkl.lt nuotr.

Po pertraukos sugrįžusios Eurolygos kovos Kauno „Žalgirio“ (11-16) krepšininkus pasitiko pralaimėjimu. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 76:95 (20:23, 19:18, 17:28, 20:26) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (16-11) krepšininkams.

Šešis taškus per pusę pirmojo kėlinio surinko Keenanas Evansas, o dvitaškį įmetė Edgaras Ulanovas – 8:12. K.Evansas sumetė tris baudų metimus, tritaškį smeigė Lukas Lekavičius, o šešiais taškais pasižymėjo Rolandas Šmitas – 20:23.

R.Šmitas pridėjo dar penkis taškus, o po K.Evanso ir Karolio Lukošiūno tritaškių žalgiriečiai pirmavo – 31:30. Prieš pertrauką dar po keturis taškus pelnė R.Šmitas ir L.Lekavičius – 39:41.

K.Evansas įmetė dvitaškį su varžovo pražanga, pirmuosius savo taškus rinko Tomas Dimša ir Kevarriusas Hayesas, o Brady Manekas pelnė keturis – 49:58. K.Hayesas ir T.Dimša taip pat pataikė po dvitaškį, o L.Lekavičius taikliai atakavo iš toli – 56:69.

Metimą iš po krepšio įmetė R.Šmitas, dar vieną dvitaškį su varžovo pražanga įmetė K.Evansas, o E.Ulanovas, T.Dimša ir Laurynas Birutis pridėjo po du taškus – 67:87. Dvitaškį su varžovo pražanga įvertė L.Birutis, po tritaškį dar įmetė K.Lukošiūnas ir Edmondas Sumneris, bet skirtumo sumažinti jau nepavyko – 76:95.

„Žalgiris“: K.Evansas 18, R.Šmitas 17, L.Lekavičius 10, T.Dimša 6 (5 rez. perd., 2 per. kam.), K.Lukošiūnas 6, L.Birutis 5 (5 atk. kam.), B.Manekas 4 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 4 (5 atk. kam.), E.Sumneris 3, K.Hayesas 3, A.Butkevičius 0.

„Olympiacos“: T.Walkupas 22, S.McKissicas 20, A.Petersas 16.