Žalgiriečiai namuose neprilygo graikams

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos dvigubą savaitę pradėjo nesėkme. Antradienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai ilgai grūmėsi su Pirėjo „Olympiacos“ komanda, tačiau galiausiai jau nusileido 73:84 (20:15, 19:24, 20:19, 14:26).

Rungtynes 4 taškais atidarė Joshas Nebo, bet 2 tritaškiais atsakė Kostas Papanikolaou – 4:8. Tada Edgaras Ulanovas kabino kamuolį tam pačiam J.Nebo ir pats prasiveržė krepšinio link, o Artūras Milaknis realizavo 3 baudų metimus – 11:8. J.Nebo rinko savo 8-ąjį tašką, E.Ulanovas smeigė tritaškį, pasižymėjo Joffrey Lauvergne ir Lukas Lekavičius bei žalgiriečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 20:15.

Antrojo kėlinio pradžioje taškus pelnė Paulius Jankūnas, tritaškį pridėjo L.Lekavičius – 25:20. „Olympiacos“ buvo persvėrę rezultatą (25:26), tačiau L.Lekavičiaus ir J.Nebo tandemas kėlė iš vietų „Žalgirio“ areną – 29:26. Pirmąją rungtynių pusę uždarė E.Ulanovo baudų metimai, J.Lauvergne dvitaškis ir L.Lekavičiaus bei Nielso Giffey tolimi metimai – 39:39.

Kova taškas į tašką tęsėsi ir trečiajame kėlinyje. J.Nebo tiesiog dominavo po krepšiais ir rinko dar 7 taškus, įmetė Tyleris Cavanaugh ir E.Ulanovas – 50:50. Iš toli pataikė P.Jankūnas, 4 taškus iš eilės pelnė J.Lauvergne, o kėlinį persverdamas rezultatą užbaigė E.Ulanovas – 59:58.

Ketvirtąjį kėlinį 8 taškais iš eilės pradėjo „Olympiacos“ (59:66). Nors T.Cavanaugh taip pat rinko 8 taškus, svečiai išnaudojo antruosius šansus – 67:74. L.Lekavičius ir E.Ulanovas dar pelnė taškus, bet rungtynių pabaigą kontroliavo svečiai – 73:84.

„Žalgiris“: J.Nebo 17 (10 atk. kam.), L.Lekavičius 14 (5 rez. perd.), E.Ulanovas 13 (6 rez. perd.), T.Cavanaugh 10, J.Lauvergne 8, A.Milaknis 3, P.Jankūnas 5, N.Giffey 3, J.Strelniekas 0, T.Websteris 0, K.Lukošiūnas 0.

„Olympiacos“: K.Papanikolaou 18 (5 atk .kam., 4 rez. perd.), S.Vezenkovas 16, H.Martinas 13 (7 atk. kam., 2 per. kam.), T.Dorsey 13, K.Sloukas 10 (6 rez. perd.).