Žalgiriečių įspūdžiai iš finalo ketverto: „Mieste tikrai jaučiasi kitokia aura“

Į Kauną atkeliavo Eurolygos finalo ketverto šventė. Įvairiuose mieste vykstančiuose renginiuose galima išvysti ir žalgiriečius: Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis tapo finalo ketverto Kaune ambasadoriais.

Startą finalo ketverto renginiams dar ketvirtadienį davė Kauno sporto halėje vykstančio Eurolygos jaunimo turnyro dalyviai. Jame dalyvauja ir Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai, kurių kovas gyvai stebėjo tiek P.Jankūnas su M.Kalniečiu, tiek „Žalgirio“ treneris Tautvydas Sabonis.

„Smagu stebėti jaunuosius talentus. Gaila, kad jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo pirmąjį mačą, bet gražu žiūrėti į kovą ir rodomas pastangas. Pats esu žaidęs tokiuose turnyruose, tad sugrįžta prisiminimai, – teigė T.Sabonis. – Mieste jaučiu puikią atmosferą. Džiugu, kad čia susirinko tiek krepšinį mylinčių žmonių.“

Finalo ketverto ambasadoriumi tapęs P.Jankūnas atskleidė, kad viename renginių jam teks pramankštinti kaulus ir žengti į krepšinio aikštelę.

„Miestas gyvas, oras geras. Tenka dažnai vaikščioti po centrą, tad šiuo metu šventinė atmosfera tikrai jaučiama. Dabar tikimės gero krepšinio, – sakė P.Jankūnas. – Kartu su kitais ambasadoriais teks ir pačiam išbėgti į aikštelę. Įdomu, kaip ten atrodysime. Gal nebūsime sutriuškinti.“

M.Kalnietis taip pat džiaugėsi neeiliniu renginiu.

„Šio įvykio Kaunas laukė ilgą laiką. Mieste tikrai jaučiasi kitokia aura. Džiugu, kad į krepšinio šventę įsijungia ne tik kauniečiai, bet ir iš kitur atvykę svečiai. Neįprasta tik, kad raudona spalva dominuoja mieste, bet viskas yra gerai“, – apie Pirėjo „Olympiacos“ aistruolių antplūdį juokavo M.Kalnietis.

Būtent „Olympiacos“ ir „AS Monaco“ dvikova penktadienį 18.00 val. atidarys Kaune vykstantį Eurolygos finalo ketvertą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos