Žalgirietis K. Hayesas: „Aš žaidžiu virš lanko“ © fiba nuotr.

Kauno „Žalgirio“ priekinę liniją sustiprinęs Kevarriusas Hayesas jau po dviejų savaičių kartu su naujaisiais komandos draugais pradės pasiruošimą 2022–2023 m. sezonui.

Kartu su šviežiai iškeptu žalgiriečiu, pasakojusiu apie būsimą savo karjeros etapą, tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir+ bendravo „Žalgiris Insider“ laidų vedėjas Rytis Kazlauskas.

„Esu laimingas, kad prisijungsiu prie komandos ir vėl žaisiu Eurolygoje – aukščiausiame krepšinio lygyje Europoje. Labai to laukiu“, – tikino 25 metų 206 cm ūgio žaidėjas.

Apsilankyti Kaune K.Hayesas progą turėjo 2020–2021 m., kai atstovavo Vilerbano ASVEL klubui. Tąsyk aukštaūgis ant parketo Eurolygos rungtynėse neišbėgo ir iš šalies stebėjo savo komandos pralaimėjimą šeimininkams. Tiesa, amerikietis po to karto įsidėmėjo „Žalgirio“ areną, kuri jam paliko įspūdį.

„Vienas iš didžiausių pliusų yra tas, kad bet ko pasiteiravus apie „Žalgirį“ ir čia plėtojamą krepšinio programą, visi yra labai maloniai nusiteikę ir šneka tik gerus dalykus. Arena ir visa jos infrastruktūra yra labai gera. Pamenu, kad čia buvau prieš dvejus metus. Ir arena man priminė NBA klubų arenas. Labai laukiu, kada galėsiu žaisti šioje arenoje mūsų komandos sirgalių akivaizdoje“, – kalbėjo naujasis žalgirietis.

Su Vilerbano ASVEL klubu Eurolygoje debiutavęs K.Hayesas nesulaukė rimtesnio vaidmens turnyre ir 2021-ųjų vasarą persikėlė į Bursos klubą Turkijoje, su kuriuo sėkmingai žaidė Europos taurėje bei nukeliavo iki pat finalo.

Kaip pasakojo pats K.Hayesas, jis žino, kad šįkart Eurolygoje su „Žalgiriu“ jo vaidmuo bus visiškai kitoks.

„Prieš pasirašant sutartį su „Žalgiriu“, man žadėjo, kad turėsiu svarbų vaidmenį bei būsiu tas, kuris gali įnešti pokytį. Jiems labai patiko su kokia aistra ir energija aš žaidžiu aikštėje. Man sakė, kad aš galiu labai daug kuo prisidėti prie komandos žaidimo, kuo aš neabejoju. Bus labai smagu. Tiesiog laukiu kito žingsnio“, – teigė K.Hayesas.

Praėjusiame sezone vienu geriausių Europos taurės savo krepšio saugotojų buvęs K.Hayesas, visų pirma, ekspertų vertinamas už elitinio lygio gynybą. Ilgas rankas ir greitas kojas turintis žaidėjas po susikeitimų gynyboje gali likti ir prieš žemesnius oponentus. Apie tai, apibūdindamas savo žaidimą, kalbėjo ir pats vidurio puolėjas.

„Didžiausias dalykas, kurį galiu atnešti į žaidimą yra mano pastangos gynyboje ir puolimo sugebėjimai. Aš žaidžiu virš lanko. Tad kai kamuolys yra užmetamas virš lanko, 9 atvejais iš 10-ies aš būsiu tas, kuris jį sugaus. Manau, kad aš gerai funkcionuoju besikeičiančioje gynyboje net kaip vidurio puolėjas. Galiu perimti antros ar net pirmos žaidėjus gynyboje, jeigu tik to reikalauja situacija. Blokuoju metimus. Tai dalykai, kuriuos darau geriausiai. Bandysiu kiekvienose rungtynėse atnešti daug energijos į žaidimą“, – pasakojo aukštaūgis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos