Žalgirietiškas iššūkis: ar R. Jokubaičiui pavyks estų kalbos žiniomis nustebinti K. Kriisą? © zalgiris.lt nuotr.

Naujajam sezonui artėjant sparčiais žingsniais „Žalgiris TV“ pristato šviežiausią laidų rubrikos #ZalgirisChallenge epizodą. Šįkart estų ir lietuvių kalbų iššūkį bandė atlaikyti jaunieji „Žalgirio“ organizacijos krepšininkai Rokas Jokubaitis ir estas Kerras Kriisa.

Greitai tapo aišku, jog ši užduotis taps lengvesne nuo praėjusio sezono Kauno „Žalgirio“ dubleriuose rungtyniaujančiam K.Kriisai. Gynėjas ne tik puikai lankstė liežuvį bandydamas atkartoti R.Jokubaičio sakomas lietuvių kalbos frazes, bet ir greitai atspėdavo, ką reiškia vienas ar kitas žodis.

Savo ruožtu R.Jokubaitis neretai linkdavo išpūtusiomis akimis, popieriaus lapuose pamatęs frazes, kurias reiks netrukus pakartoti.

„Kas čia dabar per dviguba „e“, dviguba „a“, – žvelgdamas į estų kalbos sakinius K.Kriisos klausė R.Jokubaitis.

Po atlaikytų penkių sakinių viena ir kita kalba iššūkio, K.Kriisa pateikė negailestingą nuosprendį dėl to, kas buvo geresnis.

„Visiškai aišku, jog aš geriau pasirodžiau šiame iššūkyje, o Rokas pasirodė tikrai siaubingai. Jam dar reikia šiek tiek padirbėti su estų kalbos žiniomis“, – rimtu veidu išpyškino estas.

„Nors ir ant traškučių pakelių būna užrašai estų kalba, vis tiek ten žodžiai yra paprasčiausiai per ilgi“, – atšovė R.Jokubaitis.

Abu krepšininkai jau netrukus galės pratęsti bendradarbiavimą ne tik mokydamiesi kalbų, bet ir krepšinio aikštelėje. Tiek R.Jokubaitis, tiek K.Kriisa su „Žalgiriu“ dalyvaus rugsėjo 8-ąją Taline vyksiančiose draugiškose rungtynėse tarp žalgiriečių ir vietos „Kalev/Cramo“ ekipos.

zalgiris.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos