„Žalgirio“ dubleriai tik po įtemptos kovos krito prieš Baltarusijos vicečempionus © zalgiris.lt nuotr.

Sezonui besiruošiantys Kauno „Žalgiris-2“ jaunieji krepšininkai Anykščiuose draugiškose rungtynėse po atkaklios kovos 89:93 (28:24, 19:22, 16:25, 26:22) nusileido Mogiliavo „Borisfen“ komandai iš Baltarusijos.

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo kokybišką puolimą ir užfiksavo aukštą rezultatyvumą – 28:24.

Antrojo ketvirčio metu žalgiriečiams buvo pavykę atsiplėšti iki 42:34, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką spurtą surengę baltarusiai visiškai tirpė pranašumą – 47:46.

Po didžiosios pertraukos rungtynių kontrolę jau perėmė varžovai, kurie prieš lemiamą rungtynių atkarpą nutolo iki 63:71.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai pamažu artėjo, bet varžovų nepavijo ir pasirengimo cikle patyrė nesėkmę rezultatu 89:93.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui komandą ruošiantis Arvydas Gronskis šiose rungtynėse panaudojo 12 žaidėjų, o net 11 iš jų aikštėje praleido bent 11 minučių.

„Žalgirio“ dubleriai laimėjo kovą po krepšiais (38 atkovoti kamuoliai prieš 32), tačiau prarado net 19 kamuolių ir tai buvo didžiausias galvos skausmas kauniečiams.

„Žalgiris-2“: L.Vaištaras 18 (8 atk. kam.), P.Murauskas 18 (6 atk. kam.), K.Babuišis 17 (3/7 trit.), M.Rubštavičius 8, L.Lelevičius 7, G.Mačionis 6, G.Bergaudas 6 (8 atk. kam., 2 per. kam.), D.Stenionis 5, M.Repšys 2, M.Tamulevičius 2, J.Ramanauskas 0 (4 rez. perd., 2 per. kam.), N.Kancleris 0.

„Borisfen“: D.Johnsonas 25 (8/14 dvit., 5 per. kam.), B.Dodoo 12 (5/6 dvit.), S.Taturas 10.