„Žalgirio“ fanai: E. Ulanovą bandoma padaryti atpirkimo ožiu

Kauno „Žalgirio“ fanų grupė „Green White Boys“ socialiniame tinkle aprašė dabartinę situaciją.

Anot jų, sirgaliai dabar turi du kelius.

„DABAR GALIME KALBĖTI APIE DUOBĘ.

Po rungtynių su svečiais iš Klaipėdos mūsų komandos treneris pripažino, kad „Žalgiris“ yra duobėje.

Dabar tiek mes, tiek kiekvienas „Žalgirio“ fanas turime du pasirinkimus.

Arba rodyti klubui, kad su juo esame ir kai skinamos pergalės ir kai patiriami pralaimėjimai, arba nusisukti nuo klubo. Mes be abejo renkamės pirmąjį variantą. Puikiai suprantame, kad šiuo metu situacija nėra lengva, tačiau fanai reikalingiausi ir yra tuomet, kai sunku.

Kai komanda laimi tribūnos ir taip užsipildys – prieis influencerių, žvaigždžių ir šiaip pižonų, kuriems bus labai smagu pasišildyti prie laiminčio klubo. Tie patys žmonės pakyla iš savo vietų ketvirtojo kėlinio viduryje, kai komanda pralaimi. Tie patys žmonės tik grįžę į namus pradeda pilti mėšlą ant komandos interneto platybėse.

Galiausiai tie patys žmonės, patogiai sėdėdami savo vietose, pradeda sodinti tuos, kurie atsistoję nori palaikyti komandą.

Jie mėgsta ieškoti ir atpirkimo ožių. Tokiu dabar bandoma padaryti mūsų kapitoną Ulanovą. Esame šalia komandos ir žinome, kad būtent Edgaras visus pralaimėjimus ir nesėkmes išgyvena skaudžiausiai.

Žinome, kiek jam svarbus palaikymas ir prisimename, kaip jis ne kartą traukė komandą į pergales. Trauks ir vėl, nes visos duobės laikinos, kai savo darbą atlieki visa širdimi. O Edgaras jį taip ir atlieka. Tikimės, kad tokių „fanų“ vis tik yra mažuma ir šiuo metu „Žalgiris“ sulauks maksimalaus palaikymo.

Jau kitose namų rungtynėse – nuo pirmos iki paskutinės minutės žalgiriečiai turi jausti mūsų visų energiją. Dabar laukia trejos rungtynės išvykose. Aišku ir mes tikimės, kad komanda sulauks papildymo jau artimiausiu metu ir per tą laiką stos į savo vėžes. O iki tol visiems reikia kantrybės. Tiek sirgaliams, tiek komandai. Sunkesniu metu visi turime išlikti dar labiau susitelkę. Su Jumis mes visad čia! Ar Jums sekasi ar ne!“ – rašė fanai.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
 • senis

  matėm ilgesnių serijų...

  • 0
 • senis

  matėm ilgesnių serijų...

  • 0
 • senis

  matėm ilgesnių serijų...

  • 0

Kitos naujienos