„Žalgirio“ fanai: reikia dėl viso pikto pasikalbėti su Adomaičiu ar Kemzūra © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipai nesiseka skinti lengvų pergalių LKL čempionate.

Po atkaklios kovos Jonavoje, čempionės titulą ginantį komanda turėjo kaip reikiant paplušėti Alytuje, kur prieš „Dzūkiją“ laimėjo tik po dviejų pratęsimų – 105:100.

Po susitikimo „Žalgirio“ sirgaliai oficialioje komandos paskyroje „Facebook“ paskyroje komentavo savo numylėtinių pasirodymą.

„Jei taip toliau, tai Šileris galės greitu metu krautis lagaminus. Su tokia sudėtimi jis be kalbų turėtų imti „Dzūkiją“. Nieko kol kas jis nepeša su nauja sudėtimi. Prasileisti 100 taškų... gėda.

Graudu, kad tokio lygio komanda vargsta su LKL autsaideriais. O kas Eurolygoje bus, tai baisu pagalvoti“, – rašė Arvydas.

„Tokios pergalės yra lygu pralaimėjimui... Vietoje solidesnio žaidimo, parodėme dar blogesnį nei su Jonava, prieš pačią blogiausią LKL komandą.. Iki Eurolygos savaitė, o mes du pratęsimus su „Dzūkija“ žaidžiame“, – nerimavo Andrius.

„Čia reikia gebėjimų, kai turi absoliučiai aukštesnio lygio žaidėjus, bet viską taip suveli, kad to lygio net nesimato. Stebiu „Žalgirį“, kai supratau šį žaidimą (maždaug nuo 1986 m.) ir matau, kad dabar komandoje yra kažkas ne taip, kažkoks dejavu, kai „Žalgiris“ buvo po Eurolygos laimėjimo...“ – įspėjo Edmundas.

„Pauliau, dėl viso pikto su Kemzūra pasikalbėk ar Adomaičiu. Blogai, ne treneris Schilleris. Buvo aišku jau pernai“, – davė patarimą Raimondas.

Tuo tarpu Donatas ramino sirgalius.

„Ekspertai jūs, kiekvieną sezoną pakeičiate trenerius, žaidėjus ir t.t., Eurolyga dar neprasidėjo, o jau sprendžiate, kaip baigsis visas sezonas, komanda pakeista beveik visa, leiskite jiems bent kažkiek prasižaisti ir tada spręskit.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos