„Žalgirio“ gerbėjai: eilinį kartą parodė rytfaniai, kad jie – nevispročiai

„Žalgirio“ gerbėjai: eilinį kartą parodė rytfaniai, kad jie – nevispročiai 3 2 2021-04-29 10:20 © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (28/3) beveik užsitikrino pirmąją poziciją „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Lietuvos čempionai išvykoje 90:81 palaužė Vilniaus „Rytą“ (23/7).

Po rungtynių oficialiame „žaliųjų“ socialinio „Facebook“ tinklo paskyroje kauniečių gerbėjai džiaugėsi užtikrinta pergale.

„Žiūri ir galvoji, kad sostinės komanda nė iš tolo neprilygsta „Žalgirio“ vyrams. Vilniečiai rauda, o Lietuvos čempionų fanai triumfuoja. Eilinė ir pelnyta pergalė. LKL lygoje karalius yra tik vienas - „Žalgiris“. Su pergale, kauniečiai“, – rašė Armi.

„Su pergale! Apie teisėjų darbą daug sakyti nenoriu tik vieną komentarą bei foto: trečio kėlinio pabaiga, teisėjai eina žiūrėti, kiek laiko lieka „Žalgiriui“, aš matau 5.3 s, jie mato 4.3 s ...“, – teigė Denis.

„Eilinį kartą parodė rytfaniai, kad jie yra nevispročiai, pradėjo skanduoti žalia kurw*,bet ačiū jiems už palaikymą“, – tikino Ugnius.

„Komentatorių darbas daugiau nei apgailėtinas. Pirmus du kėlinius is džiaugsmo šokinėjo, o paskutinius du komentavo kaip žemę pardavę. Mokėčiau papildomai, kad galėčiau klausytis normalaus komentavimo“, – piktinosi Justas.

3 2

Komentarai (0)