„Žalgirio“ sirgaliai: komanda – neparuošta, o Blaževičius – šaunuolis © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sezoną Eurolygoje pradėjo nesėkmingai. Martino Schillerio auklėtiniai pirmosiose rungtynėse išvykoje rezultatu 76:88 pralaimėjo Vilerbano ASVEL komandai iš Prancūzijos.

Po rungtynių oficialioje LKL čempionų paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ liejosi ir nepatenkintų gerbėjų komentarai. Pateikiame geriausiai įvertintas nuomones.

„Su taip paruošta komanda Eurolygoje nėra, ką veikti. Visiškai primityvus puolimas, kur Ulanovas pastatytas svaidyti tritaškius, derinių Nebo ir Lavernui nėra, Emanuelis nelabai dar supranta, jog čia nebuvo 1 iš 72 rungtynių. Gynyboje buvo pilna epizodų, kur net nevaidina, jog stengiasi žaidėjai. Apgailėtinos rungtynės“, - reziumavo Donatas.

„Baisu. Gynyba graudi.... Ir kai kurie fanai galvoja, kad viskas bus gerai ir pradėsime su laiku gerai lošti. Deja, ne, kaip matote, viskas labai blogai, o jei nematote, tai nesate fanai. Žaidimas graudus. Pats metas pakeisti trenerį, kol dar nežlugo sezonas, nes bus po to per vėlu. Neieškokime netikro pozityvo ir sakykim tiesą – treneris turi pasitraukti“, – aiškino Arvydas.

„Na, pirmas blynas prisvilęs, su gynyba reikia daug dirbti. Marekas agresyviai nusiteikęs, dėl kamuolio kaip liūtas kovojo, matosi, kad dega noru žaisti, galėtų Schilleris daugiau minučių tam vaikiui duoti, manau, blogiau nebūtų. O Janis – šių rungtynių pažiba, nors daug kas po LKL kovų jį seniu vadino. Dabar pasirodė, kas yra kas. Lauksim pergalių. Žalia balta“, – teigiamų aspektų ieškojo Sandra.

„Nu jo, ką mačiau kaunantis, tai Blaževič, deja, išleido, kai liko minutė..“, - rašė Raimondas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Kitos naujienos