„Žalgiris Backstage“: Helovinas ir žalgiriečių kostiumai © lkl.lt nuotr.

Dar kartą maksimaliai užpildytoje Kauno „Žalgirio“ arenoje lapkričio 2 d. Lietuvos čempionai susitiko su Vilerbano ASVEL krepšininkais, o teminių Helovino rungtynių užkulisiuose sukiojosi „Žalgiris Backstage“ komanda.

Šį kartą mikrofonas atsidūrė laidos vedėjos Eglės Jurgaitytės rankose, kurios prieš rungtynes žalgiriečius nustebino saldžiomis dovanomis.

Laidos vedėja taip pat kalbino ir „Žalgirio“ arenoje sutiktus aistruolius ir žinomus Lietuvos žmones, kuriems uždavė su Helovinu susijusių klausimų.

Žinomi Lietuvos atlikėjai džiaugėsi teminėmis rungtynėmis ir lygino tai su NBA lygoje paplitusiomis madomis.

„Manau, kad kiekviena šventė ir rungtynės turėtų turėti savo įvaizdį. Man labai patinka. Kita šventė bus Šv. Kalėdos, tai reiktų paruošti kalėdinių akcentų“, – apie temines rungtynes pasakojo atlikėjas OG Version.

„Nori ar nenori, kartu su Eurolyga mes po truputį artėjame prie NBA, tad viso to reiktų daugiau. Nepratęsiant rungtynių penkiomis valandomis, bet įvairiomis detalėmis, aprangomis“, – pritarė Justinas Jarutis.

Daugelį „Žalgirio“ arenoje susirinkusių gerbėjų nustebino ir tribūnose pastebėtas buvęs žalgirietis ir Lietuvos rinktinės narys Martynas Pocius, dabar dirbantis Denverio „Nuggets“ klube.

„Grįžau gyventi į Lietuvą ir dabar mano darbas yra skautinti Europą. Dabar lankysiuosi visose „Žalgirio“ Eurolygos namų rungtynėse, nes labai patogu pamatyti visas komandas. Turiu žinoti visus krepšininkus, juos pamatyti iš arti, pačiupinėti“, – pasakojo NBA čempionas.

Ne vieną sezoną „Žalgirio“ klube praleidęs M.Pocius taip pat negailėjo gražių žodžių visai Lietuvos čempionų organizacijai ir naujam klubo direktoriui.

„Paulius Jankūnas, kaip ir visa „Žalgiris“ organizacija, daro puikų darbą tiek Europoje, tiek pasauliniu mastu. „Žalgiris“ yra aukščiausio lygio organizacija, labai smagu atvykti į areną, o apie „Žalgirio“ rungtynių atmosferą Eurolygoje pasakoju ir savo kolegoms“, – sakė M.Pocius.

Naujausiame „Žalgiris Backstage“ epizode E.Jurgaitytė žiūrovų ir žinomų žmonių taip pat klausė, kokiais kostiumais jie aprengtų „Žalgirio“ krepšininkus, jeigu šiems reiktų eiti į Helovyno vakarėlį.

Peržiūrėję naujausią epizodą sužinosite, kuriems Kauno ekipos nariams geriausiai tiktų Drakulos, Pipiro, Michaelo Jacksono, Kanye Westo, Freddy Kruegerio, Svirdulio ir kitų žinomų veikėjų kostiumai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos