„Žalgiris Backstage“: M.Mikutavičius ir rungtynes vedęs M.Stonkus © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje priėmė „FC Barcelona“ ekipą ir ketvirtfinalio serijoje baigė savo pasirodymą šio sezono Eurolygoje.

Kol atkakli kova vyko ant „Žalgirio“ arenos parketo, „Žalgiris TV“ komanda su Egle Jurgaityte ieškojo visuomenei puikiai pažįstamų veidų ir kūrė naują „Žalgiris Backstage“ rubrikos epizodą.

Vienas iš rubrikos akcentų – pertraukos metu „Žalgirio“ arenoje įspūdingą pasirodymą kartu su „Ugnies teatro“ kolektyvu atlikęs Marijonas Mikutavičius.

„Aš galvoju, kad gal geriau būčiau nepasirodęs – kol neišėjau, komandai sekėsi geriau. „Tris milijonus“ yra tekę atlikti ir vokiškai, ir angliškai. Vieną kartą juokaujant, kitą kartą durniuojant“, – sakė atlikėjas.

Rungtynėse taip pat buvo galima rasti ir „Overtime Elite“ organizacijos talentą Jarą Jacksoną, kuris į Kauną atvyko pradėjus organizacijų bendradarbiavimą.

„Visą savaitę treniruojuosi su „Žalgirio“ dubleriais. Mėgaujuosi būdamas čia, atmosfera rungtynėse yra puiki, žmonės yra puikūs. Gerai leidžiu laiką“, – E.Jurgaitytei pasakojo amerikietis.

Ketvirtfinalio rungtynes „Žalgirio“ arenoje vietoje Andriaus Žiurausko šį kartą pristatė ištikimas komandos gerbėjas ir savo gimtadienį gegužės 3 d. šventęs Mantas Stonkus.

„Įspūdingas šventimas, geresnio vakarėlio negalėtum įsivaizduoti. Dovana, sakykime, nebuvo iki galo gerai supakuota, bet visas sezonas buvo kaip didžiulė dovana. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę į aikštelę išbėgti finale, pasidžiaugti atmosfera ir artimu kontaktu su komanda. Ačiū Andriui, kad taip susiplanavo atostogas“, – juokavo M.Stonkus.

Naujausiame epizode taip pat galima rasti ir daugiau žinomų veidų – atlikėjus Justiną Jarutį ir OG Version, taip pat komiką Marką Žukauską.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...