„Žalgiris“ išsigelbėjo Prienuose

„Betsafe-LKL“ lyderių ir autsaiderių akistatoje – netikėtai ilgai trukusi lygi kova, kurioje favoritai savo pranašumą įrodė tik paskutinėmis mačo akimirkomis.

Kauno „Žalgiris“ (11-1) svečiuose 81:78 (20:21, 20:16, 20:16, 21:25) dramatiškai paliko be pergalių Prienų „Labas Gas“ (0-11) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai pirmavo tik 56:53, tačiau tuomet Jure Zdovco auklėtiniai spurtavo 9:0 ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui įgijo dviženklę persvarą 65:53.

Netrukus Kauno ekipa buvo priekyje jau 72:58 ir atrodė, kad rungtynių baigtis jau yra aiški. Vis dėlto Vido Ginevičiaus treniruojami šeimininkai nepasidavė ir kovojo iki galo.

Eriko Venskaus vedami prieniškiai trijų minučių atkarpą įspūdingai laimėjo 16:2 bei likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes pasivijo varžovus 74:74.

Negana to, savo gyvenimo kėlinį žaidęs E. Venskus likus žaisti minutę smeigė ypatingai svarbų tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 76:78.

Vis dėlto paskutinę minutę Tyleris Cavanaugh išlygino rezultatą, o likus žaisti tris sekundes pataikė ir pergalingą tritaškį.

„Žalgiris“: T.Cavanaugh 14 (5 atk. kam.), J.Nebo 13 (13 atk. kam.), K.Lukošiūnas 12, E.Ulanovas 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Websteris 8, L.Lekavičius 8 (9 rez. perd.), M.Blaževičius 7, N.Giffey 7, M.Kalnietis 2 (4 rez. perd.), R.Miniotas 0.

„Labas GAS“: J.Durhamas 23, J.Kljajičius 20, E.Venskus 12.