„Žalgiris“ įveikė Belgrado klubą © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai grįžo į pergalių kelią Eurolygoje. „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 75:62 (22:26, 18:18, 20:14, 15:4) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Nigelas Hayesas susitikimą pradėjo aštuoniais taškais, o Joffrey Lauvergne įdėjo iš viršaus ir sumetė du baudų metimus – 12:9. Keturis taškus surinko Augustine‘as Rubitas, po dvitaškį pridėjo Martinas Gebenas ir dešimtąjį savo tašką pelnęs N.Hayesas, o Lukas Lekavičius realizavo abu baudų metimus – 22:26.

Prasidėjus antram kėliniui kauniečiai ilgiau nei tris minutes negalėjo pelnyti taškų ir pralaimėjo atkarpą 0:9 – 22:35.  Taškų badą nutraukė dvitaškį po atkovoto kamuolio puolime įmetęs J.Lauvergne, o po tritaškį smeigė N.Hayesas ir Marius Grigonis – 30:39. Keturis taškus pelnė A.Rubitas, M.Grigonis pasižymėjo penkiais iš eilės, o dvitaškį viena ranka pataikė L.Lekavičius – 40:44.

Po pertraukos dešimtąjį savo tašką pelnė M.Grigonis, tritaškį smeigė Thomasas Walkupas, A.Rubitas pataikė iš po krepšio, o M.Grigonis dar vienu tolimu metimu išlygino rezultatą – 50:50. Tas pats M.Grigonis sumetė abu baudų metimus, iš toli pataikė N.Hayesas, J.Lauvergne pasižymėjo trimis taškais, o kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė L.Lekavičius – 60:58.

Lemiamame ketvirtyje po keturis taškus surinko A.Rubitas ir Paulius Jankūnas, o T.Walkupas pelnė du taškus su pražanga – 71:60. A.Rubitas pridėjo dar vieną dvitaškį, o rungtynes taikliu metimu uždarė M.Grigonis – 75:62.

„Žalgiris“: M.Grigonis 17 (6 rez. perd.), N.Hayesas 16 (5 atk. kam.), A.Rubitas 15 (8 atk. kam.), J.Lauvergne 9 (5 atk. kam.), T.Walkupas 6 (6 rez. perd.), L.Lekavičius 6, P.Jankūnas 4 (6 atk. kam.), M.Gebenas 2, R.Jokubaitis 0, S.Vasturia 0, K.Lukošiūnas 0.

„Crvena Zvezda“: J.Loydas 16, M.Simonovičius 16.