Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjimu užbaigė „Gloria Cup“ turnyrą Turkijoje. Andrea Trinchieri auklėtiniai nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ komandai rezultatu 64:75 (14:19, 20:17, 21:19, 9:20).

Laurynas Birutis rungtynes pradėjo dviem dėjimais po Edgaro Ulanovo ir Brady Maneko perdavimų. Gražius taškus pelnė ir Sylvainas Francisco bei Deividas Sirvydis, L.Birutis įmetė ir puskablį – 10:13. Mattas Mitchellas rinko 3 taškus, viena taiklia bauda pirmąjį kėlinį užbaigė Bryantas Dunstonas – 14:19.

D.Sirvydis ir Dovydas Giedraitis rinko taškus antrojo kėlinio pradžioje, tritaškį iš kampo pataikė Alenas Smailagičius, krepšio link prasiveržė S.Francisco, bet varžovai įgijo dviženklę persvarą – 23:33. Ignas Brazdeikis pelnė dvitaškį su pražanga, o pirmąją rungtynių pusę žalgiriečiai užbaigė pelnydami 8 taškus be atsako, kai po tritaškį įmetė I.Brazdeikis ir S.Francisco bei du taškus pridėjo D.Giedraitis – 34:36.

Atkarpą iki 11:0 pratęsė S.Francisco tritaškis (37:36). Varžovai atsakė 7 taškais (37:43), bet tada sekė dar vienas „Žalgirio“ spurtas, kai taškus rinko I.Brazdeikis, B.Dunstonas, įdėjęs Arnas Butkevičius ir tritaškį įmetęs A.Smailagičius – 47:43. Trečiojo kėlinio pabaigoje A.Butkevičius pasižymėjo greitoje atakoje, D.Sirvydis ir M.Mitchellas pataikė po tritaškį – 55:55.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ greitai privertė varžovus viršyti komandinių pražangų limitą ir po I.Brazdeikio, D.Giedraičio, D.Sirvydžio ir B.Dunstono baudų metimų buvo priekyje 62:60. Visgi per likusias 5 minutes kauniečiai taip ir nepelnė taškų iš žaidimo ir galiausiai nusileido varžovams 64:75.

„Žalgiris“: I.Brazdeikis 10, S.Francisco 10, D.Sirvydis 10, A.Smailagičius 7, D.Giedraitis 7, M.Mitchellas 6, L.Birutis 6, A.Butkevičius 4 (7 atk. kam.), B.Dunstonas 4 (2 per. kam.), E.Ulanovas 0, B.Manekas 0.

„Anadolu Efes“: E.Bryantas 18 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Oturu 12 (5 atk. kam., 2 per. kam.), R.Beaubois 9.