„Žalgiris“ namuose nesustabdė „Partizan“ puolimo

Kauno „Žalgirio“ (5-9) krepšininkai „Žalgirio“ arenoje nesugebėjo sustabdyti Belgrado „Partizan“ (8-6) komandos. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose varžovams nusileido rezultatu 85:93 (21:29, 23:29, 20:18, 21:17).

Susitikimą žalgiriečiai pradėjo vangiai. Dvitaškiu pasižymėjo Dovydas Giedraitis, baudos metimą įmetė Laurynas Birutis, bet varžovai greitai susikūrė dviženklį pranašumą – 3:13. Aštuonis taškus surinko Keenanas Evansas, penkis įmetė Tomas Dimša, iš toli taikliai metė Rolandas Šmitas, o Danielius Lavrinovičius realizavo du baudų metimus – 21:29.

L.Birutis įmetė dvitaškį, R.Šmitas ir Kevarriusas Hayesas surinko po keturis taškus, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo K.Evansas, o debiutavęs Austinas Hollinsas smeigė tritaškį – 35:44. Iš toli taikliai atakavo D.Giedraitis, baudos metimu pasižymėjo R.Šmitas, o K.Evansas surinko penkis taškus – 44:58.

Po pertraukos K.Evansas pelnė dar šešis taškus, T.Dimša pataikė tritaškį, o po penkių R.Šmito taškų žalgiriečiai priartėjo – 58:64. Dvitaškiais pasižymėjo K.Hayesas ir D.Lavrinovičius, o baudų metimus realizavo Edmondas Sumneris – 64:76.

Per pusę lemiamo ketvirčio po penkis taškus surinko K.Evansas ir R.Šmitas, bet sumažinti atsilikimo tai nepadėjo – 74:86. Įspūdingą savo pasirodymą dar aštuoniais taškais pratęsė K.Evansas, tris taškus įsirašė T.Dimša, bet varžovai buvo pranašesni – 85:93.

„Žalgiris“: K.Evansas 33 (4 rez. perd., 38 naud. bal.), R.Šmitas 18 (2 per. kam.), T.Dimša 11 (4 rez. perd.), K.Hayesas 6, D.Giedraitis 5, D.Lavrinovičius 4 (8 atk. kam.), L.Birutis 3, A.Hollinsas 3, E.Sumneris 2, E.Ulanovas 0.

„Partizan“: K.Punteris 22, P.Dozier 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), J.Nunnally 14, Z.LeDay 13 (7 atk. kam.), B.Caboclo 12 (7 atk. kam.).