„Žalgiris“ nugalėjo ir M. Grigonio klubą © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (10-15) krepšininkai laimėjo ir antrąsias dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 80:68 (25:25, 19:13, 20:18, 16:12) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (15-10).

Du taškus susitikimo pradžioje pelnė Dovydas Giedraitis, tritaškį smeigė Keenanas Evansas, penkis taškus įsirašė Brady Manekas, o Laurynas Birutis per septynias minutes surinko net dešimt taškų – 20:19. Per likusias tris minutes dvitaškį įmetė Tomas Dimša, o Rolandas Šmitas pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga – 25:25.

Metimą iš po krepšio pataikė R.Šmitas, B.Manekas taikliai metė iš toli, o K.Evansas įsirašė dar penkis taškus – 35:35. Komandos draugo metimą pataisė Edgaras Ulanovas, Edmondas Sumneris smeigė tritaškį, o pirmą dalį dvitaškiais uždarė K.Evansas ir E.Ulanovas – 44:38.

Penkis taškus iškart po pertraukos pelnė D.Giedraitis, o K.Evansas surinko net aštuonis – 57:52. Penkis taškus iš eilės tuomet surinko ir R.Šmitas, o Kevarriusas Hayesas pataikė vidutinio nuotolio metimą – 64:56.

Ketvirtame kėlinyje po L.Biručio, Arno Butkevičiaus ir K.Evanso dvitaškių kauniečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 70:58. Ataką taikliu dvitaškiu užbaigė K.Evansas, šešis taškus iš eilės surinko E.Ulanovas, o pergalę dar vienu taikliu metimu įtvirtino K.Evansas – 80:68.

„Žalgiris“: K.Evansas 24 (5 rez. perd., 5 per. kam.), L.Birutis 12 (2 blk.), E.Ulanovas 10 (5 atk. kam.), R.Šmitas 10, B.Manekas 8, D.Giedraitis 7, E.Sumneris 3 (2 per. kam.), K.Hayesas 2 (7 atk. kam.), T.Dimša 2, A.Butkevičius 2 (9 atk. kam.), L.Lekavičius 0, D.Lavrinovičius 0.

„Panathinaikos“: K.Nunnas 26, M.Grigonis 15, M.Lessortas 14.