„Žalgiris“ nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje © Itar-Tass nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (6-12) krepšininkai nutraukė net šešių iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Debiutinėse trenerio Andrea Trinchieri rungtynėse žalgiriečiai Berlyno ALBA (3-15) ekipą įveikė rezultatu 77:71 (22:25, 26:16, 13:11, 16:19).

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai taškus rinko tik tolimais metimais: du įmetė Edmondas Sumneris, po kartą taikliai atakavo Edgaras Ulanovas, Keenanas Evansas ir Brady Manekas – 15:12. Netikslų komandos draugo metimą pataisė Laurynas Birutis, tritaškių fiestą pratęsė Austinas Hollinsas, o B.Manekas sumetė du baudų metimus – 22:25.

K.Evansas taškus rinko baudų metimais, Tomas Dimša surinko penkis taškus, o iš toli dar kartą pataikė E.Ulanovas – 32:27. Kevarriusas Hayesas įdėjo iš viršaus, K.Evansas taškus rinko baudų metimais, L.Birutis įmetė keturis taškus, A.Hollinsas smeigė tritaškį, o Lukas Lekavičius surinko šešis taškus – 48:41.

Dvitaškius po pertraukos sumetė K.Evansas, E.Ulanovas ir T.Dimša, bet skirtumas mažėjo – 54:52. Reidą po krepšiu surengė ir dar du baudų metimus realizavo T.Dimša, vidutinio nuotolio metimą įmetė E.Sumneris, o baudos metimu pasižymėjo K.Hayesas – 61:52.

B.Manekas paleido taiklų tritaškį, po du taškus pridėjo E.Ulanovas ir K.Evansas, bet rezultatas jau buvo lygus – 68:68. K.Evansas, K.Hayesas ir L.Lekavičius pataikė po dvitaškį, o pergalę baudų metimais įtvirtino E.Ulanovas ir T.Dimša – 77:71.

„Žalgiris“: K.Evansas 13 (5 rez. perd., 4 per. kam.), T.Dimša 12 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 10, L.Lekavičius 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), E.Sumneris 8, B.Manekas 8, L.Birutis 6 (2 blk.), A.Hollinsas 6, K.Hayesas 5 (3 per. kam.), D.Giedraitis 0, R.Šmitas 0.

ALBA: J.Thiemannas 17, M.Spagnolo 15, S.Brownas 12, Y.Wetzellis 10.