„Žalgiris“ patyrė nesėkmę Miunchene

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgokos pertraukos vėl žaidė Eurolygos rungtynes, tačiau jose turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Jure Zdovco auklėtiniai Miunchene rezultatu 65:74 (15:16, 18:18, 21:27, 11:13) nusileido vietos „Bayern“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Joshas Nebo, Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli, tačiau vėliau žalgiriečių puolimas įstrigo keturioms minutėms – 5:11. Tritaškiu tada pasižymėjo Tai Websteris, penkis taškus iš eilės surinko Marekas Blaževičius, o kėlinio pabaigoje nelengvą metimą įmetė Lukas Lekavičius – 15:16.

Šešiais taškais pasižymėjo kamuolius puolime rinkęs J.Nebo, o įžūliai rungtyniavęs T.Websteris surinko penkis – 26:19. Dvitaškiu su pražanga blykstelėjo Nielsas Giffey, J.Nebo pataikė iš vidutinio nuotolio, o dvitaškį pataikė ir L.Lekavičius – 33:34.

Iškart po pertraukos po dvitaškį realizavo T.Websteris ir T.Cavanaugh, o Paulius Jankūnas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga – 40:45. Du baudų metimus realizavo Artūras Milaknis, keturis taškus įsirašė L.Lekavičius, Mantas Kalnietis taikliai metė iš toli, M.Blaževičius sumetė du baudų metimus, o tolimu metimu pasižymėjo A.Milaknis – 54:61.

Labai sudėtingu metimu kėlinuką pradėjo L.Lekavičius, J.Nebo galingai įdėjo iš viršaus, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 58:70. Keturis taškus paeiliui pelnė Edgaras Ulanovas, vieną baudos metimą įmetė Janis Strelniekas, du realizavo J.Nebo, tačiau svečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 65:74.

„Žalgiris“: J.Nebo 14 (9 atk. kam.), T.Websteris 10, L.Lekavičius 10, M.Blaževičius 7, T.Cavanaugh 5 (5 atk. kam.), A.Milaknis 5, E.Ulanovas 4 (5 atk. kam.), M.Kalnietis 3, N.Giffey 3, P.Jankūnas 3, J.Strelniekas 1.

„Bayern“: O.Jaramazas 16, V.Lučičius 12, A.Obstas 11, A.Rubitas 11.