„Žalgiris“ pergalingai pradėjo KMT ketvirtfinalio seriją

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienį pergalingai pradėjo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio seriją su Jonavos „Cbet“ ekipa. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje varžovus įveikė rezultatu 86:75 (20:22, 25:10, 17:28, 24:13). Atsakomosios rungtynės Garliavos sporto ir kultūros centre bus žaidžiamos sausio 18 d., antradienį, 17.00 val.

Net septynis taškus iš eilės dvikovos pradžioje surinko Janis Strelniekas, o Artūras Milaknis ir Mantas Kalnietis pridėjo po tritaškį – 13:9. Penkiais taškais iš eilės pasižymėjo Tyleris Cavanaugh, dvitaškį pataikė Lukas Lekavičius, tačiau po pirmojo kėlinio teko vytis varžovus – 20:22.

Dar septynis taškus žaibiškai surinko L.Lekavičius, Paulius Jankūnas taikliai metė iš toli, o dvitaškį realizavo J.Nebo – 32:24. A.Milaknis tiksliai paleido dar vieną tritaškį, penkis taškus paeiliui surinko J.Strelniekas, M.Kalnietis pridėjo du taškus, o po dar vieno taiklaus J.Strelnieko tritaškio, skirtumas išaugo iki rekordinio – 45:32.

Po dvitaškį po pertraukos pataikė J.Strelniekas ir L.Lekavičius, M.Kalnietis pridėjo dar vieną tolimą metimą, o J.Nebo surinko keturis taškus – 56:45. Tris minutes taškų pelnyti negalėjusius kauniečius išjudino Tai Websterio tritaškis, baudos metimą realizavo Karolis Lukošiūnas, dvitaškį įmetė T.Cavanaugh, tačiau varžovai priartėjo – 62:60.

K.Lukošiūnas smeigė tritaškį, T.Cavanaugh sumetė keturis baudų metimus, du realizavo Edgaras Ulanovas, o J.Nebo dvitaškiu vėl padidino pranašumą – 73:66. L.Lekavičius pasižymėjo taikliu tolimu metimu ir dvitaškiu, J.Nebo pridėjo keturis taškus, T.Cavanaugh du taškus įsirašė po puolime atkovoto kamuolio, o dvikovą taikliu dvitaškiu užbaigė E.Ulanovas – 86:75.

„Žalgiris“: J.Strelniekas 17 (4 rez. perd.), L.Lekavičius 16 (6 rez. perd.), T.Cavanaugh 13 (6 atk. kam.), J.Nebo 12 (5 atk. kam.), M.Kalnietis 8, A.Milaknis 6, E.Ulanovas 4 (9 atk. kam.), K.Lukošiūnas 4, T.Websteris 3, P.Jankūnas 3.

„Cbet“: E.Lecomte 27, L.Kisielius 15, E.Šaulys 14.