„Žalgiris“ reguliarųjį sezoną baigė įveikdamas Prienų ekipą © zalgiris.lt nuotr.

Pirmadienį Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Kauno iškovojo 33-čiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Martino Schillerio vadovaujami Kauno „Žalgirio“ (33/3) krepšininkai rezultatu 101:81 (33:17, 27:24, 23:23, 18:17) įveikė Prienų „CBet“ (14/22) ekipą.

Tarpusavio komandų serijoje, „Žalgiris“ laimėjo visus 4 šio sezono susitikimus.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį taškų pranašumą (20:9), o po kėlinio komandas skyrė jau 16 taškų (33:17). Antrajame rungtynių ketvirtyje Prienų ekipos problemos gynyboje nesibaigė ir „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (41:21). Kėlinio pabaigoje „CBet“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą iki 12 taškų (49:37), tačiau tikslūs Mariaus Grigonio ir Karolio Lukošiūno tolimi metimai leido kauniečiams pirmąją rungtynių dalį baigti pirmaujant 19 taškų persvara (60:41).

Antrojoje rungtynių dalyje Manto Šerniaus auklėtinių bandymai sumažinti atsilikimą buvo nesėkmingi ir „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 101:81

Kauno ekipoje rezultatyviausias buvo Marius Grigonis. Gynėjas pakartojo savo šio sezono rezultatyvumo rekordą ir pelnė 26 taškus neprametęs nei vieno metimo iš žaidimo. Jam puikiai talkino Artūras Milaknis, kuris pridėjo 17.

„CBet“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Martynas Pacevičius, pelnęs 15 taškų.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (5/5 dvitašk., 5/5 tritašk.) 26, Artūras Milaknis 17, Nigelas Hayesas 10.

„CBet“: Martynas Pacevičius (7 atk. kam.) 15, Emmanuelis Lecomte'as (8 rez. perd.) 14, Mindaugas Sušinskas 13, Einaras Tubutis (6 atk. kam.) 11.