„Žalgiris“ sutriuškino Prienų ekipą © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (6/1) komanda neturėjo problemų „Betsafe-LKL“ išvykos mače ir svečiuose 96:72 (28:9, 18:22, 30:25, 20:16) nušlavė Prienų „CBet“ (4/5) klubą.

„Žalgirio“ klubas atitrūko jau nuo rungtynių pradžios ir po Luko Lekavičiaus solo pasirodymo pirmavo 22:9. Žalgiriečiai naudojosi dažnomis šeimininkų klaidomis, o situaciją Prienų klubui džiuginti galėjo nebent keli gražūs epizodai, kuomet dėjimais smaginosi komandos puolėjai.

Įdomu tai, kad po pirmo kėlinio bendras Prienų komandos naudingumas siekė -1 balą.

Vis tik skirtumas tarp komandų tapo vis labiau triuškinantis, o tritaškius smaigstė Thomasas Walkupas, Steve’as Vasturia ir Marius Grigonis. Jų galinga atkarpa leido pirmauti jau 56:76, tad paskutinis kėlinys teliko formalumu.

„Žalgirio“ komandoje progą pasireikšti daugiau turėjo Marekas Blaževičius, kuris per 12 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, blokavo metimą, išprovokavo pražangą ir sykį pažeidė taisykles.

Lukas Lekavičius per 19 minučių pelnė 22 taškus, atakuodamas puikiai – 7 iš 8 dvitaškių, 2 iš 2 tritaškių ir 2 iš 2 baudų. Jo sąskaitoje – 28 naudingumo balai.

Paulius Jankūnas buvo produktyvus ir pelnė 6 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų per 15 minučių.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 22, Martinas Gebenas 12 (8 atk. kam.), Steve’as Vasturia 11, Marius Grigonis 10, Nigelas Hayesas 9, Thomasas Walkupas (5 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas – po 8.

„Cbet“: Regimantas Miniotas 20 (7 atk. kam.), Dominykas Domarkas ir Tomas Digbeu – po 12, Marquisas Wrightas 8 (2/10 dvit., 7 rez. perd.).